Вільне життя

Гаплик корупції

У нашій країні цілком і повністю покінчено з корупцією. Гаплик їй. Вирубана під корінь. Не поспішайте заперечувати, спочатку ознайомтеся з моїми аргументами.

Національне агентство з питань запобігання корупції очолює пані Наталія Корчак. Від того, що її зарплата в першій половині нинішнього року становила 100,7 тисячі гривень на місяць, великі очі не робімо. Нашим високопосадовцям платять і значно більше. В світі, кажуть, існує правило, хоч неписане, але неухильно його дотримуються: максимальна зарплата не може перевищувати мінімальну більш як у вісім разів. У нас, аби їх порівняти, треба, мабуть, покласти поруч горошину та футбольний м’яч. Отож має пані Корчак таку зарплату, хай собі має.

Але вона ще отримує премію, часом навіть у розмірі 450 відсотків зарплати. І ця обставина вже наводить на роздуми. Премію, зрозуміло, дають за високі результати праці. А яких то успіхів у боротьбі з корупцією треба досягти, щоб отримати таку величезну винагороду? Мабуть, необхідно ту капосну корупцію взагалі вивести, як бур’ян з поля. То, напевно, Наталія Корчак так і зробила. Інакше премія в неї коли й була б, то значно менша.

М. ЛУКАШКЕВИЧ.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини