Вільне життя

Лицар боротьби і честі

Під такою назвою пройшов урочистий захід з нагоди відзначення 80-річчя від дня народження політика, публіциста, політв’язня В’ячеслава Чорновола в тернопільському Галицькому коледжі, який названий на його честь.

Завдяки викладачам, студентам і гімназистам навчального закладу вкотре запалав вогник пам’яті про великого українця. Вінок патріотичних пісень, спогадів про життя і діяльність В’ячеслава Чорновола, роздумів про українство і проблему вибору правильного шляху, віршованих рядків, присвячених видатному діячеві, подарували вихованці закладу і гості свята. На захід запросили заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюру, народного депутата Верховної Ради першого скликання Володимира Колінця, а також тернопільців, які приклалися своєю працею до відродження національного духу в краю.

Присутні дізналися про складний життєвий шлях В’ячеслава Чорновола, історичні події, ініціатором яких він був, трагічну загибель. Також юні чорноволівці поклали квіти до погруддя діяча у своїй альма-матер.

Прикрасили дійство поетичними виступами, чуттєвими піснями та колоритними театральними номерами студенти й гімназисти коледжу, учасники студентського хору «Елегія», народного театру «Багато галасу» і вокального ансамблю «Галичанки».

Фото авторки

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини