Вільне життя

Згадайте про ближнього

Один з основних акцентів празника Святого Миколая — пам’ятати не лише про власні потреби та бажання рідних, а й про нужденних людей, які потребують нашої допомоги. Саме над цією складовою свята закликає задуматися директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас» отець Андрій Марчук.

Священик зазначає, що попри духовний, глибокий зміст празника, який мав би переживати християнин, перше місце ми чомусь завжди відводимо подарункам, матеріальним речам. Часто люди хаотично підходять до відзначення величного свята Чудотворця. А таких помилок вірним допускати не варто, особливо важливо враховувати це дорослим у вихованні малюків.

— Мусимо взяти до уваги, що напередодні чи у день свята треба розповісти дитині, хто такий святий Миколай, які він мав чесноти, як він прожив своє життя, — зауважує отець Андрій. — У празник мусимо старатися не пропустити святої літургії, а також посповідатися, запричащатися. І не тільки попросити Чудотворця про небесну підтримку, а хоча б раз у році подякувати Всевишньому та святому Миколаю за Божі дари, отримані матеріальні і духовні блага.

Окрім цього, у чарівне для дітвори свято батьки мали б подумати не лише про мрії своєї малечі. Не треба забувати і про дітей, обділених долею. Вони теж прагнуть радості, хочуть обновок.

— Тому я вважаю, що було би справедливо, по-Божому, щоби кожні тато і мама, купуючи подарунок своїй дитині, принагідно придбали хоча б невеликий презент і для потребуючого малюка, — стверджує священик. — Пакуночок можна передати знайомим дітям, чиї родини перебувають у скруті або ж, наприклад, долучитися до нашої традиційної акції у «Карітасі».

Справді, гарною нагодою гідно відзначити цей празник стане участь у щорічній благодійній акції «Святий Миколай дітям Тернопілля». Добродійників просять приносити у благодійний фонд, розташований в обласному центрі на вулиці Замонастирській, 1, іграшки, солодощі, канцелярське приладдя, засоби гігієни, дитячу літературу. Усі речі 18 грудня працівники «Карітасу» вручать сиротам, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей. Телефон для довідок — 068-949-29-49.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини