Вільне життя

ЗУСТРІЧ, НА ЯКУ ЧЕКАЛИ ДАВНО

У РАМКАХ ТУРУ #100містНОІМ НА ПІДТРИМКУ КНИЖКИ В УКРАЇНІ В ЗАЛІЩИКАХ ПОБУВАВ МОЛОДИЙ ПИСЬМЕННИК МАКС КІДРУК, ПРЕЗЕНТУЮЧИ СВІЙ НОВИЙ РОМАН «НЕ ОЗИРАЙСЯ І МОВЧИ».

Цікава подія пройшла днями в Заліщиках. У гості до жителів містечка над Дністром завітав відомий сучасний український письменник і мандрівник Макс Кідрук. Зустріч із поціновувачами таланту молодого автора художніх, публіцистичних книжок і тревелогів відбулась у  вітальні «Літературні зустрічі» центральної районної бібліотеки.

Талановитий і креативний письменник ознайомив присутніх зі своїм творчим доробком, розповів про цікаві моменти подорожей, поспілкувався на різні теми. Зустріч була по-домашньому теплою, цікавою, слухачі довго спілкувалися із гостем і задавали йому багато питань. Охочі придбали книжки Макса Кідрука.

На екрані демонструвалися буктрейлери до книжок «Не озирайся і мовчи», «Твердиня», «Зазирни у мої сни».

«Не озирайся і мовчи» (скорочено НОІМ) — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор порушує проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, цькування в школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

«Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися і мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся», — йдеться в анотації до роману.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії, — уточнює автор. — Якщо чесно, то божевілля — це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто не робив. #100містНОІМ — це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книжка. Саме ця книжка. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на сто відсотків упевнений у своїй історії», — говорить Макс Кідрук.

Чи важко проводити такі тури? Судіть самі: 100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі! Ось такі цифри, за якими ховається невтомна праця молодого і талановитого Макса Кідрука.

Ірина МАДЗІЙ.

На фото Лілії БУРДЕЙНОЇ-ДОМАРАД: під час презентації.

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини