Вільне життя

Різдвяна інструментальна музика

Я ще ніколи не зустрічала людей, які не любили б слухати музику. Так, у кожного свої смаки, нам може подобатись  різний стиль, але які б не були вподобання, на Різдво ми вмикаємо телефони, комп’ютери, телевізори і звідти лунають усім знайомі мотиви.

У світі безліч різдвяних пісень і вони вирізняються особливим змістом. Ці пісні співають дорослі і діти, а вибір їх справді вражає. Проте іноді хочеться послухати красиві мелодії без будь-якого словесного навантаження.

  • The Piano Guys – Carol of the Bells

Відому на весь світ пісню «Щедрик» виконували у різній обробці безліч разів. Молодий чоловік виконує її на віолончелі і робить це настільки віртуозно та майстерно, що захоплює дух. Однозначно варта уваги, як і сам гурт, у яких ще безліч чудової музики.

  • Giovanni Marradi – Silent night

Спокійна і ніжна, всесвітньо відома пісня «Тиха ніч». У виконанні італійського композитора і піаніста Джованні Марраді вона розслабляє та заколисує. Особливого шарму їй надають то наростаючі, то стихаючі звуки піаніно. Під час прослуховування одразу постають в уяві засніжені вулиці, морозець, образи Ісуса та Марії, а також відчуття тепла і затишку вдома.

  • Al Di Meola – Have yourself a merry little Christmas

Ел Ді Меола — відомий американський джазовий гітарист, композитор, і продюсер італійського походження. Зіграв декілька різдвяних пісень, серед яких «Зробіть собі веселе маленьке Різдво». Ця пісня є улюбленою для багатьох жителів Америки, а популярності вона набула після того, як звучала у фільмі «Зустрінь мене в Сент-Луїсі». Серед українців вона менш поширена, проте це не причина обходити її стороною, особливо коли вона у виконанні такого віртуозного джазового композитора.

  • Wedding String Quartet – We wish you a merry Christmas

Група молодих людей, які виступають на різних урочистих подіях, виконали популярну світську англійську колядку XVI ст. Три скрипалі та віолончеліст, безумовно, впорались із поставленим завданням і майстерно зіграли мелодію. У їхньому виконанні вона звучить велично та по-справжньому святково.

  • Ernesto Cortazar – Joy to the world

При написанні  «Радуйся, світе», напевно, не було задумано, що ця пісня стане однією з різдвяних гімнів. Проте вона набула популярності і тепер її можна почути у різних кутках світу. Ернесто Кортасар, мексиканський композитор і піаніст, заграв її, як на мене, по-особливому душевно.

Ольга ХОМ’ЯК,

студентка факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини