Вільне життя

Вокзал для пасажирів з оркестром

Із 2010 року бере початок гарна традиція муніципального Галицького камерного оркестру — на другий день Різдва грати різдвяні мелодії на залізничному вокзалі. Концерт так і називається — «Для тих, хто в дорозі» й цього року він звучав уже вдев’яте.

Рік у рік слава про «вокзальні» концерти Галицького камерного усе більше шириться містом. Тож на них приходять не лише пасажири, котрі очікують своїх поїздів, а й наші містяни. Цьогорічного Різдва людей зібралося стільки, що не лише не було де сісти, а й стояти. Простора зала для очікування була вщерть заповнена, люди стояли навіть на сходах, що вели з першого поверху на другий.

Спочатку звучали популярні різдвяні мелодії світу, а завершували концерт українські колядки у виконанні тернопільського гурту «Пшеничне перевесло», який спочатку співав акапельно, а потім чи не вперше — у супроводі камерного оркестру. Публіка дуже тепло приймала кожен номер концерту, багато хто знімав його на свої мобільні телефони. Щоб захоплений музикою ніхто не відстав від свого поїзда, ведучі концерту час від часу нагадували людям стежити за годинником.

Як одна мить, злетіла година різдвяної музики. Люди неохоче розходилися, ділячись між собою враженнями. Працівники залізничного вокзалу дякували оркестрантам за музичні дарунки і за цю традицію — щорічні концерти «Для тих, хто в дорозі».

— Ми теж отримуємо велике задоволення грати для людей і в такій незвичній концертній залі, — розповідав після виступу художній керівник і диригент Галицького камерного оркестру, народний артист України Василь Феленчак. — Цьогоріч була якась особлива атмосфера. І не тільки тому, що прийшло так багато людей. Відчувається, що зібралося чимало справжніх поціновувачів музики і шанувальників нашого колективу. Їхнє тепло, аура любові передавалася музикантам, тому й звучав оркестр, як мовиться, на одному диханні.

Галина САДОВСЬКА.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини