Вільне життя

Ми й цифровий світ

Нещодавно я прочитала книгу про вплив інформаційних технологій на суспільство під назвою «Новий цифровий світ».

Розвиток ІТ щодня змінює наш світ. Змінюється використання інформації – і слідом за цими змінами повинні змінитися й ми, а також наше уявлення про компанії, державу, суспільство.

В книзі «Новий цифровий світ» Ерік Шмідт, голова ради директорів компанії Google, та Джаред Коен, засновник і директор наукового центру Google Ideas, розповідають про те, якою ж буде цифрова епоха.

Яким буде завтрашній день? Чи існуватимуть газети, журнали такими, як ми їх пам’ятаємо з дитинства? Якщо ви хоча б раз замислювалися над питаннями про завтрашній день та інновації, які можуть зробити його як краще, так і гірше – книга, яку я перечитала на одному подиху, точно вас зацікавить.

В цілому, автори книги зберігають оптимізм: «Розвиток технологій і доступ в інтернет допомагають боротися зі зловживаннями, стражданням і насильством… Найкраще, що всі ми здатні зробити для підвищення якості життя на планеті, – це забезпечити людям доступ у мережу і надати їм можливості технологій. Забезпечте їм доступ, і все інше вони зроблять самі».

Кому варто прочитати цю книгу? Абсолютно усім рекомендую. Немає того, кого б не торкався нинішній цифровий світ. Неважливо, пенсіонер ви, учень, студент, хіпстер, блогер, інженер або водій таксі, журналіст, письменник чи музикант – цифрові технології прямо або побічно ви бачите і застосовуєте кожен день. У майбутньому їх стане в рази більше.

Якщо наше майбутнє пов’язане з «цифрою» – потрібно бути готовим до того, щоб використовувати ці можливості правильно, які воно нам несе. Ми є частиною «Нового цифрового світу». І саме від нас залежить, чи збудуться тільки позитивні прогнози з її сторінок або й частина негативних теж знайдуть своє місце в завтрашньому дні

Іванна МУДРА,

студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини