Вільне життя

Різдво у серці «Дивосвіту»

Різдво… Тільки від одного цього слова на душі відчуваєш невимовну радість і одразу хочеться повірити, що дива трапляються. Хоч Різдвяні свята вже минули, але тернополяни мали змогу ще раз поринути в цю дивовижну казку. 28 січня в палаці культури «Березіль» провели фестиваль коляди та вертепів «Різдво у серці», який організувала комісія Української греко-католицької церкви у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архієпархії. Не могли пропустити цього дійства учасники Козівського зразкового дитячого театру «Дивосвіт».

Актори-аматори під керівництвом Людмили Ткаченко підготували вертеп «Куди поділася різдвяна зірка?» Невеличкий 10-хвилинний вертеп наповнили великою любов’ю до Ісуса. У кожному дитячому слові звучали нотки радості від приходу на землю Спасителя.

Вертепне дійство в період новорічно-різдвяних свят могли побачити чимало людей. Адже дивосвітівці виступили з ним 25 разів. Виставу побачили не тільки жителі Тернополя та Козової, а й Донеччини, які гостювали на Козівщині на Різдвяні свята. Донеччанам вертеп припав до душі по-особливому.

Директор театру «Дивосвіт» Людмила Ткаченко розповіла, що сценарій вертепу для них написали львів’янки Христина Слободян та Олеся Мриглод.

— З цим вертепним дійством наш театр побував на фестивалях «Різдвяна коляда у файному місті Козова», «Парад вертепів» у тернопільському торговому центрі «Подоляни», «Різдво у серці» в палаці культури «Березіль». Також ми виступили в барі «Коза» і «Бункермузі» в Тернополі, — зазначила Людмила Василівна.

Дивосвітівці кажуть, що надзвичайно вдячні усім за допомогу в організації та проведенні вертепу. Зокрема, отцям Михайлові Забанджалі, Романові Рокецькому, Олегові Гаху та Орестові Павліському. Вдячні усім меценатам, батькам дітей-акторів, які підтримують їх, та всім, хто допомагав і продовжує допомагати театру «Дивосвіт» розвиватися.

Фото авторки

 

Loading...

Про автора

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини