Вільне життя

Тунелі, грейдери і гречка

Кілько то було мокро-сухо, кілько падав дощ і трошка фиркнуло сніжком, як ті на — за їдну добу всьо засипало-замело. Відстріляласі зима, певно, за грудень. Минулого тижня — те саме. Тілько-но трошка дощ пішов, тілько–но встиглисьмо попоїздити на їднім місцю по леді, як знов натрусило. Я гет чисто сі замучив шуфльов махати. То, певно, за січень норма випала. Я вже сі бою думати про «аванс» за лютий і, не дай Боже, за березень.

А колись-во намело снігу попід стріху, то мусів шуфльою тунель прорубувати до хліва і комори. Теперка таких «ласк» нема, і то на щастя. Бо хто би розгортав і чим? Порошенко на танкові не приїде, ані депутат за руля грейдера не сяде. То тілько по телевізору балакати добре вміют, а як прийдесі до діла, то всі голови в пісок пхают. Он нема грошей, жеби людям пенсії попіднімати, ледве животієм, а їм хоць би що. Тілько встигаєш заглядати, на скілько куб газу чи кіловат світла виріс, а тоди — до поляроша.

Но що то поможе сі сварити, як толку нема. Кажут, же най буде гречка, лиш би не суперечка. Аво, вибори на другий рік, то знов крупами запахне, а там — і ще чимось. До речі, про крупи. Як ще маєте шклянку гречки і в холодильнику кавальчик мнясця сі сховав під морозилку, то витягуйте, бо нинька рихтуємо гречаники. Для того нам тре наладити собі 500 грам мняса, 150 грам гречки, їдне яйце, дві цибулині, 200 грам томатного соусу, три столових лижки манки, їдну моркву, сіль, перец і муку. Я си з літа, як не встигаю зісти, то заморожую покришені щепіра цибулі. Ото добре дати жменьку до фаршу.

Мнясо і цибульку перемеліт на м’ясорубці, тоди вибийте до суміші яйце, посоліт і поперчіт до смаку. Зваріт гречку, зцідіт воду і додайте до фаршу. Всипте манку. Перемішайте. Столовою лижкою набирайте той фарш, а потім руками формуйте котлетки і обмачуйте в муці. Тоди викладайте на пательню і смажте.

Як виробите всьой фарш, берітьсі за тушкування. Їдну цибульку ріжемо на дрібонькі кубики, а моркву тремо на буряковій тертці. Присмажуємо їх на пательні, жеби сі зарум’янили, тоди перекидаємо в чавунний банячок, доливаємо томатний соус і нагріваємо до кипіння. Тоди викладаємо в баняк гречаники і тушимо 15—20 хвилин. Я, як добре в п’єцові напалю, то після кипіння ставлю банячок на блят, тоди воно си рівномірно паркоче, та й куби газу дурно не крутятьсі. Зачекайте, най пристигне, а далі витягуйте щось квашене, хапайте хліб і вйо наминати. Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК.

Ілюстрація Миколи Пилиповича

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини