Вільне життя

І Лесине слово, і пісня

Учителі початкових класів двох шкіл міста Борщева Алла Прокопишин і Людмила Яловіцька підготували разом зі своїми вихованцями справжню феєрію-казку, присвячену нашій геніальній Лесі Українці, уродини якої святкуємо 25 лютого. Цього разу третьокласники двох шкіл у рамках відкритого уроку з літературного читання «Хотіла б я піснею стати» доторкнулися до джерел творчості поетеси, до її непростого життя, читали багато поезій, співали пісні на її вірші, показували театральні сцени із казок і брали активну участь у вікторинах, підготовлених вчителями.

Алла Прокопишин і Людмила Яловіцька — унікальний творчий тандем двох педагогів, які намагаються у своїй роботі втілити нові методи отримання та засвоєння інформації дітьми. Вчителі з Борщева переконані, що діти краще розуміють тему, коли уроки проходять нетрадиційно. Особливо малюкам подобається гра у формі вікторин і змагань, які визначають найкмітливіших та найактивніших. Під час таких уроків, зазначає Алла Володимирівна, пасивних дітей у класі немає. Результат такої праці — активні, радісні і веселі діти. Саме такими їх побачили педагоги, батьки, гості дійства, що відбулося у районній бібліотеці.

Учасники свята розділились на групи дослідників і поетапно розповіли про віхи біографії Лесі Українки. «Розмова дитинства і юності» Лесі, яку так зворушливо передали актори-третьокласники, не залишила байдужим нікого. Розмова з матір’ю, волинськими лісами, природою і квітами, роздуми поетеси про сенс життя — усе це гарно відтворили діти у віршах і розповідях.

За творчу ініціативу, розробку нових методів у вихованні та навчанні дітей Алла Прокопишин і Людмила Яловіцька отримали слова подяки від директорки Борщівської школи №1 Людмили Смикової, поетеси Лесі Любарської, батьків, гостей.

Ірина МАДЗІЙ.

Фото Алли ПРОКОПИШИН

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини