Вільне життя

Життя не зміниш

Нещодавно я переглянула дивовижний фільм про подорож у часі. Звісно, фільмів на таку тематику зараз доволі багато,та це кіно не таке як інші.

Для мене воно особливе. “Бойфренд з майбутнього” – це комедія, фантастика і водночас драма. Це великобританська прем’єра 2013 року. У головних ролях: Домналл Глісон та Роуена Даймонд.

Все починається з моменту, як головний герой – Тім – дізнається від батька про велику таємницю. Усі чоловіки в їхньому роду мають здатність повертати минуле. Змінити історію він не може, тільки має право змінювати події, які відбувалися у його житті. Тімові здавалося все це вигадкою, та, переконавшись у правдивості сказаного, він зрозумів – батько говорив правду. Цей дар став основою його життя.

Хлопець зустрічає своє справжнє кохання – красуню Мері. І заради неї готовий був гори звернути, щоразу повертатися в минуле, щоб кожна мить була ідеальною. Тім знайомить дівчину з батьками. Пізніше пара одружується і в їхній сім’ї з’являється двійко дітлахів.

Ви думаєте, що це кінець? Ні, у фільмі зовсім непростий, непередбачуваний сюжет, тому саме з цього моменту й починається найцікавіше. Доля героя перевертається з ніг на голову. Складні випробовування та багато іншого чекають його.

Якби переді мною стояв вибір: повернутися в минуле щоб змінити його, чи ще раз пережити всі ті моменти,я б обрала друге. Згодом Тім буде такої ж думки.

Фільм «Бойфренд з майбутнього» триває дві години. Та він настільки цікавий, що не помічаєш, як біжить час. Після перегляду я зрозуміла: життя – одне і ми повинні цінувати кожну його хвилину.

Іванна МУДРА,

студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини