Вільне життя

Тернопільські поліціянти вилучають незареєстровану зброю

Поліціянти Тернопільщини продовжують виявляти й вилучати в мешканців краю незареєстровані зброю, бойові припаси та вибухові речовини. Як повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області, в мешканця Лановеччини правоохоронці виявили предмет, схожий на гранату РГД-5, і запал до неї.

Чоловік зберігав вибуховий пристрій у своєму помешканні. Небезпечну знахідку поліціянти вилучили й направили на експертизу.

Понад 80 набоїв калібру 5,65 здав правоохоронцям мешканець Тернопільського району, уникнувши у такий спосіб кримінальної відповідальності.

Натомість житель Гусятинського району незаконно зберігав автоматичну нарізну вогнепальну зброю «Форт 202» та гладкоствольну рушницю «ІЖ-58» без відповідних дозвільних документів. Нині в поліції вирішують питання про оголошення чоловікові підозри за вчинення злочину, передбаченого частиною 1 статті 263 ККУ. Вилучену зброю відправили на експертизу.

Правоохоронці вкотре нагадують — відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами) особам, які незаконно зберігають зброю і вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Працівники поліції звертаються до мешканців краю, в яких незаконно зберігаються небезпечні предмети, добровільно здати все у поліцію.

Підготував Богдан КРУПНИК,

студент І курсу факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини