Вільне життя

Тернополяни, пильнуйте свій велосипед

За одну добу в обласному центрі поліція задокументувала два факти крадіжки байків із підсобних приміщень житлових будинків. Завдані збитки оцінили на суму майже десять тисяч гривень.

Правоохоронці довели причетність трьох тернополян до низки злочинів, які пов’язані з викраденням транспорту. В першому випадку зловмисник викрав дороговартісний велосипед, який господар залишив у сушарні. В двох інших протиправне вчинив злочинний «дует». Молодики упродовж тривалого часу криміналили на території Тернополя. Вони не залишили осторонь і майно місцевих мешканців, яке реалізували в ломбарди.

Дії підозрюваних кваліфікували за статтею 185 Кримінального кодексу України.

Відтак працівники поліції вкотре звертаються до жителів краю бути обачними і нагадують про елементарні заходи безпеки за допомогою яких громадяни зможуть вберегти свій транспорт від рук невідомих.

Поліціянти радять зберігати велосипед у надійному підвалі або загальному коридорі, надійно прив’язувати його в людному місці, використовуючи щонайменше два замки. Варто вибити на своєму двоколісному транспорті серійний номер. Так буде легше знайти велосипед, якщо його поцуплять крадії.

Підготував Богдан КРУПНИК,

студент І курсу факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини