Вільне життя

Шахта із привидом

Колись в одній із шахт поблизу Лас-Вегаса (штат Невада, США) трапилася аварія. Декілька шахтарів, які на той час працювали під землею, опинилися в пастці. Дістати їх із-під руїн не вдалося, тож чоловіки виявилися похованими заживо.

Відтоді мешканці штату, які бували поблизу руїни, не раз казали, що чують звуки роботи давно загиблих шахтарів. Подейкують, що це місце облюбували раніше відьми. Тут вони проводили різні ритуали.

Один із так званих мисливців за привидами Хав’єр Хантер вирішив пересвідчитися, чи правда те, що чують люди.

Якось він зі своєю товаришкою, увімкнувши відеокамеру, спустилися обережно в шахту. Спершу їх окутав сморід від розкладання плоті. Коли пара оминула цю перешкоду, то невдовзі почула дивне гарчання.

Чоловік вирішив припинити своє дослідження, адже не знав, що чекатиме його з напарницею далі. Та коли Хав’єр попрямував до виходу, то запримітив на екрані камери, як позаду за ним постав привид. Чоловік каже: примара була в чорному каптурі.

Вийти на свіже повітря в доброму здоров’ї Хав’єр не зміг. У нього почало паморочитися в голові. Чоловікові ледь вдалося вибратися нагору. Із його товаришкою, на щастя, нічого не трапилося.

Мисливець за привидами каже: погане самопочуття в нього з’явилося лише після того, коли він побачив привида при повторному перегляді записаного відео.

Підготувала О. ЯКУШКО.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини