Вільне життя

Чому не давали пенсію?

Мені вчасно не перерахували пенсію за липень. Отримую її, як правило, 20 числа щомісяця. Цього разу чекав і 21-го, і 22-го — не було. Аж 23-го видали. Що сталося?

Іван КЛИМІВ.
м. Тернопіль.

Така ситуація склалася не тільки в Тернопільській області чи, зокрема, Тернополі, а й по всій Україні. Строки виплати пенсій були зміщені. Пенсійний фонд пояснив це касовими розривами надходження єдиного соціального внеску. Тобто в Пенсійному фонді не вистачило коштів для виплат пенсій через те, що недостатньо надійшло з єдиного соціального внеску.

Грошей додали з бюджету. Тож уже 25 липня Пенсійний фонд повідомив, що повністю профінансовано виплату пенсій через поштові відділення, а також на банківські рахунки пенсіонерів.

Надалі, як запевнили в Пенсійному фонді, вживатимуть усіх необхідних заходів, щоб не допустити будь-яких збоїв із виплатою пенсій, забезпечити своєчасну їх виплату, як це було упродовж останніх років.

Уже з другого серпня, повідомили в Пенсійному фонді України, фонд розпочинає фінансування, а з четвертого серпня — виплату пенсій серпня в штатному режимі згідно із встановленим графіком.

Підготувала Валентина ДЕВЛИШ.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини