Вільне життя

Ось тобі й «реформа»!

Впустила невідомих до свого помешкання, а вони виявилися шахраями: така прикра пригода трапилася із 79-річною мешканкою села Потуторів на Шумщині. Вони розповіли жінці байку про грошову реформу та викрали заощадження.

Невідомі особи зайшли на подвір’я старенької 27 липня. Вони представилися працівниками соцслужб і запевнили жінку, що обмінюють старі гривневі купюри на нові. Пенсіонерка запросила незнайомок до хати та почала виймати зі сховків гроші. Поклала на стіл 22 тисячі гривень, а сама вийшла на хвильку з помешкання. Коли повернулася, аферисток у хаті вже не було, як і заощаджень. Пенсіонерка лише побачила, як від її воріт від’їжджає сіра автівка. Потерпіла поспішила до сільської старости, а вона зателефонувала в поліцію. За фактом шахрайства відкрите кримінальне провадження.

Правоохоронці вкотре застерігають краян не довіряти незнайомцям. Якщо до вас завітали підозрілі особи, котрі назвалися працівниками будь-якої державної чи комунальної установи, передусім попросіть їх пред’явити посвідчення, також зателефонуйте на підприємство, аби з’ясувати усі законні обставини такого візиту.

Про чужинців, які ходять по домівках і пропонують товар чи називають себе соціальними працівниками, варто негайно повідомити поліціянтам, дільничному інспекторові чи сільському голові. Працівники поліції ретельно перевірять цю інформацію.

Якщо ж непрохані гості переступили поріг, намагайтеся якомога швидше спровадити їх за двері, ні в якому разі не виймайте зі сховку гроші, навіть якщо незнайомці стоять біля порога. Хитрі злодії розраховують побачити сховок, аби згодом непомітно викрасти кошти.

А. ЗИМНЕНКО.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини