Вільне життя

Що забруднює Тернопільський став?

Минулого тижня на воді у районі «Циганки» помітили пляму нафтопродуктів площею 1000 квадратних метрів

Спершу ймовірним забруднювачем визначили ВП «Рівненсько-Тернопільське територіальне управління філії будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд ПАТ «Укрзалізниця» Тернопільська дільниця водопостачання та водовідведення». Проте, як розповів начальник Державної екологічної інспекції в області Едуард Ференц, після позапланової перевірки виключили можливість потрапляння нафтопродуктів у став із цієї території. Найімовірніше, за його словами, джерелом забруднення стали неочищені дощові води. А для утворення плями такого розміру потрібно лише півкілограма нафтоматеріалів.

За підрахунками ДЕІ в області, збитки, завдані довкіллю, становлять 519,149 тис. гривень. Матеріали спрямували у Головне управління Національної поліції в області.

Для того щоб надалі таких забруднень не траплялось, треба унеможливити потрапляння таких вод у став. Поки ж працівники Державної екологічної інспекції в області та управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради моніторитимуть місця потрапляння неочищених дощових вод у став.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини