Вільне життя

Ювілейний Форум видавців відкриє Президент України

Із 19 по 23 вересня у понад 50 локаціях Львова відбуватиметься 25-ий Форум видавців. Цьогоріч його відкриватиме Президент України Петро Порошенко. У міжнародному літературному фестивалі візьмуть участь автори з 25 країн світу. У рамках книжкового ярмарку відбудеться 500 презентацій нових книжок, 250 автограф-сесій. За премію Book Forum Best Book Award змагатимуться 100 видавців і 500 видань.

На ювілейний Форум завітає з новою книжкою відомий французький письменник Фредерік Бегбеде. Приїдуть  славетний британський нейрохірург Генрі Марш та його дружина, антропологиня Кейт Фокс, котра презентуватиме своє дослідження «Спостерігаючи за англійцями», видане українською мовою.

Вартість одноденного квитка на Форум — 50 гривень, квитка на чотири дні — 100 гривень. За 500 гривень можна придбати спеціальну картку, яка відчинить двері не тільки на територію фестивалю, а й на закриті вечірки, акцію «Ніч поезії та музики non-stop», надасть право безкоштовного відвідування певних музеїв, проїзду в електротранспорті, а також на знижки в мережах партнерів.

Ліля КОСТИШИН.

Фото з архіву Андрія КОСТИШИНА.

Loading...

Про автора

Лілія Костишин

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини