Київський гурт The Frunk представив свою музичну роботу на один із віршів Василя Стуса. “6 січня 1938 року народився видатний український поет та дисидент Василь Стус. Це людина, чиї порівняння і метафори викликають найглибші емоції. Людина, яка померла в неволі за переконання щодо необхідності збереження і розвитку нашої культури. Людина, іменем якої називають університети, вулиці і площі – лише так ми, як нащадки, можемо йому віддячити. Хочемо також подякувати Василю Стусу, поклавши його вірші на музику”, – йдеться на Уoutube-каналі колективу.
The Frunk – Пам’яті Василя Стуса
![The Frunk – Пам’яті Василя Стуса The Frunk – Пам’яті Василя Стуса](http://vilne.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/6425_7645645.jpg)