Доповнені правила реєстрації

Доповнені правила реєстрації

Зазнало змін положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків. Про це повідомили в головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

Новаціями передбачено, що для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей із державного реєстру використовуються дані документа, що посвідчує особу. Зокрема, для іноземців та осіб  без громадянства, які звернулися із заявою про визнання їх біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, відповідно до Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту», необхідні:

— копія паспортного документа іноземця та особи без громадянства, засвідчена територіальним органом ДМС за місцем перебування іноземця чи особи без громадянства в Україні, та/або з відміткою про те, що оригінал такого документа отримано на зберігання територіальним органом ДМС;

— довідка про звернення за захистом в Україні.

Іноземці та особи без громадянства подають документи до  територіальних органів ДПС в областях та місті Києві.

Більш детально про це йдеться на вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/73796.html.

Фото сектору комунікацій ГУ ДПС у Тернопільській області