Навіть під час карантину не забули про сплату на соціальні гарантії

Навіть під час карантину не забули про сплату на соціальні гарантії

Плюс 43,2 відсотка до очікуваних надходжень — такий результат сплати єдиного внеску роботодавцями Тернопільщини в травні цього року. Відтак до бюджету додатково надійшло 84,9 мільйона гривень.

Хоча частина підприємців скористалися пільгою щодо несплати єдиного внеску в зв’язку з карантином, все ж на соціальні гарантії роботодавці спрямували 281,2 мільйона гривень цього платежу.

Загалом же впродовж січня-травня від Тернопільщини надійшов один мільярд 512,3 мільйона гривень єдиного внеску. Додатково державна скарбниця отримала 160,2 мільйона, оскільки сплата перевищила очікування на 11,9 відсотка. Приріст платежу до торішніх п’яти місяців склав 22,5 мільйона або 1,5 відсотка.

На початок червня цього року 89788 осіб нашого краю є платниками єдиного внеску. Найбільше їх зареєстровано в Тернополі і Тернопільському районі — відповідно 36202 та 7734 платників. На Теребовлянщині 4144 особи є платниками єдиного внеску. А понад три тисячі платників є в Борщівському, Збаразькому і Гусятинському районах.

Фото сектору комунікацій ГУ ДПС у Тернопільській області