Для врахування таблиці даних платника — п’ять робочих днів

Для врахування таблиці даних платника — п’ять робочих днів

Головне управління ДПС у Тернопільській області нагадує, що відповідно до пункту 15 та пункту 16 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 11 грудня 2019 року за номером 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» комісія регіонального рівня розглядає таблицю даних платника податку з поясненнями протягом п’яти робочих днів після її отримання та приймає рішення про врахування або неврахування таблиці, яке надсилається платнику податку в порядку, встановленому статтею 42 Податкового кодексу України (ПКУ). Про це нагадали в головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

Документ, надісланий контрольним органом в електронний кабінет, вважається врученим платнику податків, якщо він сформований із дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» та є доступним в електронному кабінеті.

Датою вручення платнику податків документа є дата, зазначена в квитанції про доставку у текстовому форматі, що відправляється з електронного кабінету автоматично та свідчить про дату та час доставки документа платнику податків. Якщо доставка документа відбулася після 18-ї години, датою вручення документа платнику податків вважається наступний робочий день. Якщо доставка відбулася у вихідний чи святковий день, датою вручення документа платнику податків вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем (пункт 42.4 статті 42 ПКУ).

Водночас коли платнику податку не надходить рішення про врахування або неврахування таблиці в порядку, передбаченому статтею 42 ПКУ протягом п’яти робочих днів після її отримання контрольним органом, платник має право подати її повторно.

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області