Без штрафу та пені за порушення законодавства з єдиного внеску

Без штрафу та пені за порушення законодавства з єдиного внеску

Законом України від 15 березня 2022 року за номером 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 8 липня 2010 року за номером 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Про це проінформували в головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

Згідно з пунктом 9 прим.21 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону за номером 2464 тимчасово, на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану та протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану, штрафні санкції, визначені частиною одинадцятою статті 25 згаданого Закону, не застосовуються.

Окрім того, відповідно до пункту 9 прим.22 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону за номером 2464 тимчасово, на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану та протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану, платникам єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не нараховується пеня, а нарахована за ці періоди підлягає списанню. Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області