Порадували земляки

Приємні новини для прихильників вільної боротьби Тернопільщини. Відразу двоє наших земляків нещодавно заявили про себе на повний голос.

Передусім згадаю уродженця Кровинки на Теребовлянщині Андрія Демковича. На чемпіонаті України серед чоловіків віком до 23-х років, який відбувся в олімпійському центрі «Конча-Заспа», наш борець відзначився у ваговій категорії до 61-го кілограма, завоювавши бронзову медаль.

Натомість вихованець збаразького «Чемпіона», учень місцевої дитячо-юнацької спортивної школи Влад Хариш порадував успішним виступом у хорватському Загребі, де відбувся чемпіонат Європи серед атлетів віком до п’ятнадцяти років. Як повідомив один з наставників борця Петро Король, Влад став бронзовим призером у ваговій категорії до 52-х кілограмів. А ще один наш земляк Назар Бовтун фінішував сьомим у суперечці атлетів, чия вага не перевищує 48 кілограмів.

На фото: бронзовий призер європейської першості Влад ХАРИШ.