Що робити, коли під час відкриття зміни на ПРРО надійшло повідомлення «Відсутні господарські одиниці»

Що робити, коли під час відкриття зміни на ПРРО надійшло повідомлення «Відсутні господарські одиниці»

Кожного разу при виконанні входу касиром на програмному реєстраторі розрахункових операцій (ПРРО) відбувається перевірка всіх доступних господарських одиниць та ПРРО для такого касира за його ідентифікатором ключа суб’єкта, інформацію про який суб’єктом господарювання було подано до контрольного органу у повідомленні про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа за ідентифікатором форми J/F1391802. Про це повідомили в головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

При цьому необхідно вказувати ідентифікатор ключа суб’єкта із сертифікату, який використовується для підпису, а не шифрування.

Під час відкриття робочої зміни повідомлення «Відсутні господарські одиниці» може надходити, якщо:

— ідентифікатор ключа суб’єкта взято з сертифікату, який використовується для шифрування;

— у повідомленні J/F1391802 вказано значення, що не відповідає ідентифікатору ключа суб’єкта з сертифікату;

— суб’єктом господарювання подано повідомлення про виявлення несправностей програмного реєстратора розрахункових операцій за формою №2-ПРРО (яким блокується ПРРО до моменту подання заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою №1-ПРРО із позначкою «відновлення роботи»);

— суб’єкт господарювання подав повідомлення J/F1391802 із типом підпису «припинення роботи» для такого касира.

Якщо на зареєстрованому ПРРО під час відкриття робочої зміни надходить повідомлення «Відсутні господарські одиниці», то для роботи з ПРРО суб’єкту господарювання необхідно перевірити правильність подання даних про касира та ПРРО.

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області