Додаткові надходження до місцевих бюджетів

Додаткові надходження до місцевих бюджетів

Оподаткування легальних доходів жителів Тернопільщини посприяло надходженню впродовж січня-вересня цього року до місцевих бюджетів краю 3,8 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в області.

Приріст цього платежу до аналогічного торішнього періоду склав 35 відсотків або 966,3 мільйона гривень. Причому до державного бюджету надійшло трохи більше мільярда гривень.

Загалом упродовж дев’яти місяців цього року наші краяни перерахували до бюджетів 4,8 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб. Плюс до торішніх січня-вересня склав понад мільярд гривень.

Відрадно, що, незважаючи на складні економічні умови через війну, спостерігаємо позитивну динаміку сплати цього платежу. Адже податок на доходи фізичних осіб є основою місцевих скарбниць із часткою 70—75 відсотків. Завдяки його належній сплаті територіальні громади отримують кошти на покращення інфраструктури, реалізацію соціально-культурних програм місцевого рівня. Тож офіційна зайнятість, належні заробітні плати, легалізація підприємницьких ініціатив забезпечують додаткові надходження до місцевих бюджетів.

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області