Стартує конкурс «Людина року-2019»

Стартує конкурс «Людина року-2019»

 Широку популярність на Тернопіллі здобув конкурс «Людина року », який у 2001-му започаткували спортивно-мистецький центр «Моя Україна» та редакція газети «Вільне життя плюс».

За цей час його лауреатами стали близько двохсот краян. Цього почесного звання удостоїлись і кілька киян: всесвітньо відомий наш земляк, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка народний художник України Іван Марчук, письменник Володимир Яворівський, олімпійський чемпіон Сергій Бубка, політик Юлія Тимошенко.

 І ось настав час обирати людей року 2019-го. З першого листопада оргкомітет починає приймати подання від трудових колективів та громадських організацій на претендентів номінантів на це почесне звання. Це мають бути люди знані, зразкові фахівці, які досягли в році, що минає, справді вагомих здобутків у своїх сферах діяльності.

 Подання просимо надсилати до 25 грудня на адресу редакції газети «Вільне життя плюс»: вул. Гетьмана Сагайдачного, 9, м. Тернопіль, 46001. На конверті ставте позначку «На конкурс «Людина року-2019». Давайте разом знайдемо таких людей, які посправжньому уславили Тернопілля і 2019-й став їхнім зоряним роком. ОРГКОМІТЕТ.