Цими днями тернополяни відчули, що таке падати вгору, і на один вечір порушили закони гравітації за допомогою музики. Надихнув на це виступ тернопільського гурту «Ті, що падають вгору», котрий відбувся цими днями в арт-барі «Козі».
«Ті, що падають вгору» — один із найстаріших гуртів Тернополя, заснований в 1998 році. Відтоді змінилося та відбулося багато. Неодноразово мінявся склад колективу, гурт побував на багатьох музичних фестивалях, видав два альбоми. Найновіший — «Дивина» вийшов минулоріч.
Сьогодні «Ті, що падають вгору» — це Василь Мізюк, Василь Дроздовський, Олександр Жизномірський, Андрій Юськевич і чарівна та незмінна вокалістка Ольга Чіркова. Це люди, котрі не бояться змін та експериментів. Адже, за словами Ольги, новий склад — це вже експеримент.
Послухати тернопільський гурт прийшли друзі, знайомі та фанати. У залі було тісно й жарко, але це, напевно, не заважало глядачам, котрі не відривали очей від сцени. Енергійна та водночас спокійна музика, високий жіночий вокал і чуттєві пісні створювали сімейний затишок. Музиканти перегукувалися з земляками, робили перекличку районів Тернополя, жартували і просто кайфували разом зі слухачами. Здавалося, ніби всі ми, хто був на концерті, давно знайомі — нас об’єднала музика.
Приємним сюрпризом і своєрідною родзинкою концерту стала презентація кліпу «Зима», над яким довго та наполегливо працювала вся команда.
Дана НИКОЛИШИН,
студентка факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.
Фото з вільних джерел
Прокоментуйте