Вільне життя

Допомогу бійцям АТО збирають у церквах

Збирати допомогу для тих, хто нині захищає Батьківщину від російського агресора на сході України, стає дедалі важче. Проте війна триває, і бійці в зоні АТО так само, як і два роки тому, мають потребу в найнеобхіднішому. Не менш важливо для них відчувати, що вдома їх чекають і люблять.

Тож долучитися до акції зі збору необхідних бійцям у зоні АТО речей Тернопільська єпархія Української православної церкви Київського патріархату запрошує всіх жителів міста й області. Подарунки захисникам Вітчизни на схід України планують відправити до новорічно-різдвяних свят.

Продукти харчування тривалого зберігання (крупи, макарони, консерви — бажано у бляшанках, чай, каву), солодощі (мед, шоколад), засоби гігієни тощо просять приносити в Тернополі на парафію Різдва Пресвятої Богородиці, що на Східному масиві (вул. Клима Савура, 6) або до найближчого храму УПЦ Київського патріархату.

Особливо актуальними, зважаючи на сезон, нині є теплий одяг, протизастудні, противірусні засоби, препарати для зміцнення імунітету, цитрусові. Організатори акції просять, аби передані в зону АТО речі були посортовані (продукти — окремо від одягу), закрутки у скляних банках — добре упаковані. Вантаж доставлятиметься на схід упродовж кількох діб, тож треба зробити все, аби продукти і речі дійшли до адресатів неушкодженими.

Окрім подарунків, є потреба і у фінансовій допомозі для закупівлі пального, медикаментів, інших необхідних речей.

Зігріймо українських вояків увагою і любов’ю, подаруймо свято тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає наш спокій, допоможімо їм здобути перемогу!

Віра КАСІЯН.

Фото Василя Бурми

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини