Вільне життя

Дзюрки, бублики, котлетки

Такво дивишсі на то всьо, що в державі сі робит, та й думаєш: зразу видно, же в людей, які на більшості керівних посад, дипломи куплені. Бо той, хто штани чи спідницю протирав п’ять років в інституті, буде хоць поняття зелене мати, де він є і що має робити, а чого — не має. А в нас на кажнім кроці якісь експерименти. І чось більше сі не вдає, аніж вдає. Чисто, як у нашім ділі. Мало дивитисі по телевізору, як баба з модним фартушком бігає від духовки до комірчини, як із холодильника витягує різну заморську екзотику, котру в нашім селі навіть зо ста свічками вдень не знайдеш, і щось там рихтує і пальці облизує. Мало купити книжку з рецептами, тре їх хоць би прочитати. Мало розігріти духовку, тре в неї щось запхати, жеби сі пекло. Так і в державі.

Ще недавно ми сі тішили, же Януковича в суд викликали. Навіть підозру йому зачитали, поки інтернет не виключив. А теперка чую в новинах, же тая підозра нікому не потрібна і ніхто її до уваги не возьме, бо неправильно оголошена. Я сі не дивую тому, бо наш генпрокурор не винен. Видко зразу — людина без диплома. Хтів спекти бублика, а вийшла дзюрка. Не дивуйтисі хлопові й не ганіт його. Ліпше просіт, жеби пішов сі вчити, і то на денну форму, а не на завочну, бо вже їдної моєї сусідки онук на тім завочнім сі вчит. Ввечері пішов діжурити, а рано поїхав на сесію. А та сесія, то такво: відкрив заліковку — поставив «начинку» — закрив і віддав викладачови. І вся сесія так. Навіть без зошита ходит в той інститут. Руки в кишені і полярош у штанах. Каже: там більше ніц не тре.

В нас стілько розслідувань роблят, а ще сі не докопали, хто в нашій владі справжні дипломи має і знання до них. Отих тре лишити, а єнчих на других виборах гнати подалі. Бо їхніми глевкими млинцями скоро всі сі подавим.

А тим часом беремсі за котлетки виробництва власного, а не депутатського чи прокурского.

Для них нам тре 200 грам сушених грибів, 100 грам рижу, дві цибулині, дві столових лижки муки, сіль, перець і олія. Гриби тре зварити в підсоленій воді, тоди висипати на сито, най стечут і промити в чистій воді. Поки стікают, почистіт цибулю, помийте, поріжте дрібонько і підсмажте на пательні. Далі відваріт риж, жеби був напівготовий, і остудіт. Нарешті змішайте його з грибами і цибульою, посоліт, поперчіт і сформуйте котлети. Обкачайте їх у муці і смажте на пательні. А далі наминайте, хто з чим любит.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК.

Ілюстрація Миколи Пилиповича

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини