Вільне життя

І тренер з медаллю, і її підопічна

У легкоатлетичному манежі Сумського державного університету визначилися лауреати зимового Кубка України та традиційних Всеукраїнських змагань зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого. На втіху організаторам турнір став одним з наймасовіших за історію його проведення — на старт вийшли 140 атлетів. 

Єдина прикрість — найкращий скорохід двадцятого століття, який на початку червня цього року відсвяткував вісімдесятилітній ювілей, через погане самопочуття не зміг зустрітися з наслідниками своєї слави, стати свідком напруженої боротьби у всіх без винятку вікових групах, починаючи від 14-річних і завершуючи ветеранами.

Останні, до речі, відкрили змагання, разом вийшовши на дистанцію 2000 метрів. І вже через десять хвилин глядачі щиро привітали з перемогою в суперечці жінок учасницю трьох Олімпіад Віру Зозулю. Причому вихованка Тернопільського обласного ФСТ «Колос» залишила за спиною й усіх чоловіків, окрім переможця Петра Гарника з Вінничини.

IMGP6015

А вдруге на цих змаганнях Віра Зозуля порадувалася вже як тренер Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту. Старша із сестер Поворознюк Русаліна завоювала «бронзу» в спортивній ходьбі молодих атлеток віком до 23-х років на 5000 метрів. Причому квартет претенденток на нагороди показав хороший, як на початок зимового сезону в приміщенні темп ходьби, всі дружно вклалися в кандидатський норматив. Тому завойована на Кубку України медаль єдиного на сьогодні діючого на Тернопільщині майстра спорту в цій дисципліні «королеви» не може не тішити.

На фото: Віра ЗОЗУЛЯ під час відкриття змагань, Русаліна ПОВОРОЗНЮК (№737) на дистанції.

Фото із сайту Федерації легкої атлетики України

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини