Вільне життя

Лелеченята, на старт!

Одними з перших на Тернопільщині розпочали новий сезон традиційних Всеукраїнських змагань юних фізкультурників «Олімпійське лелеченя», що їх проводить Національний олімпійський комітет України, школярі ЗОШ №28 обласного центру. Переможців першого етапу стартів, під час якого визначаються лауреати в загальноосвітніх навчальних закладах, визначили учні п’ятих-шостих класів. 

І підготовлена дружнім колективом з п’яти вчителів фізкультури змагальна програма, схвалена директором школи Лілією Вавринів та Тернопільським обласним відділенням НОКу України, припала до душі дітям. Окрім того, що з початку навчального року старанно готувалися до чотирьох рухливих естафет, ще й відкрили для себе історію розвитку сучасного олімпійського руху. Адже продемонстровані під час вікторини на олімпійську тематику добрі знання — одна з важливих складових загального успіху.

Зрештою, всі мали нагоду в цьому переконатися під час шкільних змагань. У суперечці п’ятикласників заслужену перемогу виборов дружній 5—Б. Після нагородження призами від Тернопільського обласного відділення НОКу України юним лелеченятам не потрібно було нагадувати, кому насамперед подякувати за досягнутий результат. Без зволікань поспішили поділитися радістю з класним керівником Романією Пташник і вчителем фізкультури Іваном Твардовським.

Аналогічно і старші за них на рік учні з 6—Б. Можливо й самі до кінця не вірили в перемогу, але підбадьорені класним керівником Іриною Івахів і вчителем фізкультури Оленою Клименко зробили все для того, аби відчути радісну мить тріумфу.

Далі на переможців першого етапу «Олімпійського лелеченяти» чекають зональні старти міських змагань.

Фото з вільних джерел  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини