Вільне життя

Лицарі духу

Спортивно-патріотичне свято «Лицарі духу», приурочене 25-літньому ювілеєві Збройних сил України, організував для військовослужбовців Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення. Перед початком змагань справжні лицарі духу не могли не вшанувати хвилиною мовчання пам’ять усіх полеглих за волю, незалежність та соборність нашої держави. 

Із професійним святом військовослужбовців привітали виконувач обов’язків командира частини Андрій Бойко, старший військовий капелан Тернопільської області В’ячеслав Кізілов, один з найсильніших чоловіків нашої держави Василь Шевчук з Хоросткова, директор центру Галина Федорович.

Усі вони стали не тільки активними вболівальниками, а й учасниками аматорських стартів. Щоправда, до числа лауреатів потрапити вдалося тільки декому з них. Скажімо, міні-футбольні баталії завершилися перемогою «Козаків». У суперечці гирьовиків як з конкурентами, так і з 24-кілограмовими снарядами успіху домоглися  Дмитро Іванов, Михайло Стець, Микола Киріша, в метанні дротиків — Віталій Тимчук, В’ячеслав Кізілов, Сергій Стельмах, в армліфтингу — знову Михайло Стець, Віталій Дікальчук і В’ячеслав Мелешко.

Та найазартнішою виявилася, без сумніву, боротьба в перетягуванні линви. Цього разу «Капелани» здолали «Козаків». А двом збірним богатирів «44-ї бригади» довелося задовольнитися сутичкою за третє місце».

Переможці з призерами нагородили медалями, грамотами, а також подарунками від партнерів Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення – магазинів «Патріот» та «Спортландія».

Фото Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини