Вільне життя

Пам’яті засновника спортивної школи

Відкриту особисту першість з важкої атлетики провели в Хоростківській районній комунальній ДЮСШ імені Миколи Підодвірного. За нагороди традиційних змагань пам’яті засновника навчального спортивного закладу змагалися юнаки і дівчата віком до п’ятнадцяти років. 

Донька покійного заслуженого працівника фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України, нинішній директор школи Марія Підодвірна передусім подякувала за сприяння в проведенні першості обласним ФСТ «Колос», федерації важкої атлетики, відділенню Національного олімпійського комітету України. Адже завершальні в році грудневі старти — чудова нагода для юних богатирів заявити про себе.

Як це зробили господарі помосту, брати Віталій та Олег Дадерки, які займаються під керівництвом Ярослава Ваверчака. А серед трьох переможців, підготовлених Василем Криницьким, і наймолодший учасник змагань, семирічний Володимир Кочмар. Успіху домоглися також Іван Пліш і Володимир Лапук.

З хорошим настроєм поверталися додому також гості. В турнірі дівчат кращими стали Марія Теляга, Софія Закидальська, Ольга Щеголькова та Адріана Череда з Тернопільської ДЮСШ з літніх видів спорту. Трьома першими опікується Надія Глинська, а з уродженкою Озерни на Зборівщині, переможницею листопадового чемпіонату області займається заслужений тренер України Степан Онищук. Тренера Тернопільської ДЮСШ №1 Володимира Тернопільського порадував Ілля Семенов, його колег з Бучача Ярослава Козюпу та Ігоря Павликівського — Ігор Півторак. А за честь Скалатської ДЮСШ, де плідно працює з юними атлетами Віктор Симів, гідно постояли Михайло Голояд і Мирослав Самуляк.

На фото: під час змагань; ветерани тренерської ниви Віктор СИМІВ та Ярослав ВАВЕРЧАК зі Степаном ОНИЩУКОМ.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини