Вільне життя

Перебралися в приміщення

Чи не перша звістка про успіхи тернопільських легкоатлетів у зимовому сезоні надійшла з Івано-Франківська. Під час Всеукраїнських змагань з модною нині англійською назвою «College Open» відзначилися вихованці Тернопільських ОДЮШ та ОДЮСШ з літніх видів спорту.

У легкоатлетичному манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання свою майстерність продемонстрували дві з половиною сотні юнаків і дівчат 1999 року народження та молодших не тільки із сусідньої, а й з Чернівецької, Житомирської, Дніпропетровської, Львівської, Тернопільської областей, столиці України Києва і польського Перемишля. Підопічні заслуженого тренера України Михайла Васірука, який нині працює з молоддю в Тернопільській ОДЮСШ, традиційно відзначилися в спринтерських дисциплінах. У вирішальному забігу на 50 метрів чемпіонський титул завоював Олександр Підліпчук — 5,70 секунди. А Назар Флисник фінішував четвертим.

Ще дві нагороди — в майстрів спортивної ходьби, які в ОДЮСШ з літніх видів спорту займаються під керівництвом Віри Зозулі. На дистанції 3000 метрів першим дістався фінішу Назар Савків (14 хвилин 11,9 секунди), а третім став Назарій Шилівський. Аналогічний же відрізок серед дівчат із четвертим часом подолала Віра Губанова.

v9YPYWjfCeU

Порадував свого наставника Олега Данилюка також ще один вихованець новоствореного спортивного навчального закладу Андрій Мархевка. В забігу на 400 метрів фінішував другим (55,40 секунди), поступившись тільки польському легкоатлетові. Четвертим у цьому забігу, до речі, фінішував ще один його підопічний – Вадим Трач. Натомість Олександр Мельник, яким у Зборівській ДЮСШ опікується Володимир Небельський, посів п’яті місця в бігу на 1500 і 3000 метрів.

Досить успішно виступили в секторі для штовхання ядра і підопічні Галини Шмуляєвої з Тернопільської ОДЮСШ. Троє молодших на 2—3 роки за більшість суперників наших земляків пробилися до фіналів, показавши хороші для свого віку результати. П’яте місце посіла Наталія Гривняк, шості — Дарина Мостова та Іван Павлик.  А Руслана Муравська, яка теж займається під керівництвом Михайла Васірука, виборола четверте місце в стрибках у висоту.