Вільне життя

Перед недільною естафетою додали вболівальникам оптимізму

Перед стартом чоловічої гонки переслідування на другому етапі Кубка світу в словенській Поклюці, яка завершилася півтора години тому, українські вболівальники навряд чи могли сподіватися нагород від своїх улюбленців. Дива, звичайно ж, не сталося, однак оптимізму перед недільною, 11 грудня, чоловічою естафетою вітчизняні стріляючі лижники своїм виступом додали. 

Усі троє наших земляків (Віталій Кільчицький, який мав розпочати перегони останнім, шістдесятим, на старт не вийшов), вочевидь, адаптувавшись до високогір’я, провели дуже навіть непогану гонку, змігши покращити власні позиції після спринту. Найбільший прогрес в Артема Прими — з 39-го місця піднявся на 23-тє. Відразу за ним фінішував Сергій Семенов, який, щоправда, зумів зробити лише один крок угору. А тридцятим фінішував вихованець Тернопільських обласних фізкультурно-спортивних товариств «Колос» і «Динамо» Дмитро Підручний, який стартував 46-м. У кожного була непогана можливість піднятися ще вище, та по два промахи на чотирьох вогневих рубежах не дозволили цього зробити. Скажімо, той же Підручний завершальну стрільбу розпочав швидше за Приму. Однак одна незакрита, як і в Семенова, мішень, дозволили саме Артемові стати кращим серед співвітчизників.

До жіночої гонки переслідування в словенській Поклюці залишилося менше півтори години. Серед українок право виступити у ній завоювали ще одна наша землячка Олена Підгрушна (п’ятнадцята), Юлія Джима (28-ма) та Юлія Журавок (42-га). Голова Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету вирушить на дистанцію через 56 секунд після німкені Лаури Далмайєр, яка вчора перемогла в спринті.

Тим часом другу за день після виграного Анастасією Меркушиною спринту на Кубку IBU в італійському Ріднау перемогу українці завоювали в швейцарському Лейцерхайде, де індивідуальною гонкою стартував другий розіграш юніорського Кубка світу. Допустивши на чотирьох вогневих рубежах один промах, наш співвітчизник Антон Дудченко на півтори секунди випередив росіянина Кирила Стрельцова. А ще одному вихованцеві Тернопільських обласних ФСТ «Колос» і «Динамо» Віталієві Трушу поборотися за медалі завадили три неточні постріли — п’ятнадцята позиція.

Ще до старту жіночої гонки переслідування на Кубку світу повинні завершитися чоловічий спринт на Кубку IBU та індивідуальна гонка дівчат на юніорському Кубку світу, в яких тернопільські стріляючі лижники участі не беруть.

На фото: Олена ПІДГРУШНА поки найкраща серед співвітчизників — у спринті фінішувала п’ятнадцятою.

Фото із сайту Федерації біатлону України

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини