Вільне життя

Передноворічні розчарування під час різдвяних розваг

Зважаючи на те, як розпочали сезон лідери збірної України з біатлону Олена Підгрушна і Сергій Семенов, сподіватися на їхній успішний виступ у традиційній Різдвяній гонці, проведеній в німецькому Гельзенкірхені в середу, 28 грудня, навряд чи доводилося. Навіть попри те, що від запрошення організаторів комерційних стартів цього разу відмовилися не тільки лідери Кубка світу Мартен Фуркад з Лаурою Далмайєр, а й чимало інших відомих стріляючих лижників. 

Саме ця обставина, мабуть, і дозволила німецьким прихильникам цього виду спорту дочекатися ледве не унікального випадку, коли відразу обидва змішані дуети їхніх земляків після вирішальної в програмі гонки переслідування не тільки піднялися на п’єдестал пошани, а й визначили переможців у суперечці між собою. Дивуватися, повірте, нічому. З п’яти біатлоністів, які нині входять до десяток кращих загального заліку Кубка світу серед чоловіків і жінок, троє — Сімон Шемпп, Ерік Лессер і Франциска Хільдебранд — представляли саме німецькі дуети. Перший з них тріумфував разом з Ванессою Хінц. А Ерік із Францискою ще довго згадуватимуть останній його невлучний постріл — саме він завадив випередити товариша-конкурента, який за мить перед тим змушений був відправитися на штрафне коло.

Отих штрафних кіл найбільше в гонці переслідування — аж дев’ять — назбирали Олена Підгрушна із Сергієм Семеновим. Тож у швидкоплинних перегонах навколо стадіону в Гельзенкірхені, під час яких запорукою успіху передусім є влучна стрільба, закономірно фінішували передостанніми, дев’ятими, випередивши тільки записних аутсайдерів з Канади. Чи не на кожному вогневому рубежі наша землячка залишала незакритою по одній мішені, а Сергій Семенов і, взагалі, по дві. Після завершення змагань зізнається, що втратив необхідний ритм після невдалої другої стрільби лежачи…

Зрештою не забуваймо, що традиційна Різдвяна гонка в Німеччині — всього лишень популярне шоу. А головні старти вже через тиждень, 5 січня 2017 року, продовжаться там же, в Німеччині, четвертим етапом Кубка світу в Обергофі.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини