Вільне життя

Присвятили ювілеєві рідного вишу та Дню Андрія Первозваного

Під патронатом ректора Андрія Крисоватого і за підтримки обласного відділення Національного олімпійського комітету України в Тернопільському національному економічному університеті провели перший відкритий Кубок вишу з настільного тенісу, присвячений півстолітньому ювілеєві навчального закладу і Дню Андрія Первозваного. В дводенних баталіях, які планують зробити традиційними, свою майстерність продемонстрували понад чотири десятки студентів двох університетів, двох коледжів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів. 

На церемонії урочистого відкриття майстрів малої ракетки привітали проректор з науково-педагогічної роботи Василь Брич, директор центру студентського спорту Роман Циквас, виконувач обов’язки завідувача кафедри фізичної культури і спорту Роман Гах, викладачі кафедри Роман Міщанчук та Андрія Чорненький.

Двоє останніх доклали максимум зусиль, аби лауреати були визначені в чесній спортивній боротьбі. В суперечці студентів перемога дісталася Тарасові Бицю з Тернопільського національного технічного університету. Двоє інших призових місць вибороли господарі — Михайло Шевчук і Віктор Пеляк. А в турнірі дівчат не було рівних Наталії Паламарчук, Світлані Чорнопиській і Вікторії Вдовиченко з економічного університету.

Не менш напруженою виявилася і суперечка школярів. Чемпіонські титули вибороли Олександр Лисай з Ліщанецької ЗОШ Бучацького району і Лілія Івасіків з Тернопільської ЗОШ №21. Призерами ж стали Михайло Романів з Віктором Іваницьким із ЗОШ №22, Неля Марчук з Дариною Огінською із ЗОШ №19. Нарешті командна суперечка, в якій узяли участь як студентські, так і школярські дуети, принесла успіх місцевим «Гладіаторам» (Пеляк — Вдовиченко). Віце-чемпіонами стали «Два капітани» (Шевчук — Чорнописька), бронзовими призерами — «Ліщани (Олександр і Наталія Лисаї).

Фото з архіву Андрія ЧОРНЕНЬКОГО

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини