Вільне життя

У спринті не по-спринтерськи

Проведені сьогодні, 9 грудня, дебютні спринтерські гонки другого етапу Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці знову не порадували українських прихильників спорту. Як і тиждень тому в шведському Естерсунді, ніхто із співвітчизників посперечатися за призові місця не зміг. 

Єдина втіха першого змагального дня — хіба влучна стрільба на двох вогневих рубежах капітана жіночої збірної Олени Підгрушної і наймолодшої з наших землячок Юлії Журавок. Однак змагатися на рівних у швидкості з найсильнішими на сьогодні стріляючими лижницями планети ні олімпійська чемпіонка, ні, особливо, краща подруга Анастасії Меркушиної, вочевидь, не готові. Фінішувавши на 55,8 секунди пізніше лідера сезону, німкені Лаури Далмайєр, Олена вище п’ятнадцятого місця піднятися не змогла. А Юлія, програвши понад півтори хвилини, навіть до залікової зони не потрапила — 42-ге місце. Причому її досвідченіша тезка, теж олімпійська чемпіонка Юлія Джима навіть з двома промахами на стрільбі стоячи зуміла фінішувати швидше — 28-ма позиція. Зумівши на сьогодні випередити Олену Підгрушну за швидкісними показниками, киянка поки не може повернути властиву для себе психологічну впевненість на вогневих рубежах.

Натомість після фінішу чоловічого спринту двоє українців, які змогли пробитися до залікової зони, опинилися в підсумковому протоколі ще нижче: 25-й з одним промахом Сергій Семенов, 39-й із двома — Артем Прима. А тернополянин Дмитро Підручний, одно разу промахнувшись на стрільбі лежачи і двічі на завершальному вогневому рубежі, фінішував 46-им. І завтрашню гонку переслідування розпочне через одну хвилину 49,8 секунди після француза Мартена Фуркада.

Не можна, мабуть, уже не зазначити, що не надто вдалі виступи в індивідуальних дисциплінах не налаштовують на оптимістичний лад і перед недільними класичними естафетами чоловіків і жінок.

На фото: бажаючих узяти автограф в Олени ПІДГРУШНОЇ після завершення гонки завжди вистачає.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини