Вільне життя

У сусідів варто повчитися

Традиційні змагання в приміщенні «Відкритий кубок Львова» ось уже п’ятий рік збирають чималу кількість відомих вітчизняних майстрів «королеви спорту». Не дивина, коли зважити на те, як сусіди ставляться до організації подібних стартів. 

Львівська міська рада разом з обласною федерацією легкої атлетики, виділивши чималі кошти на їх проведення, подбали не тільки про розміщення і харчування спортсменів, а й про грошові винагороди та пам’ятні призи для лауреатів, спеціальні відзнаки для тих, кому вдасться встановити рекорд змагань. Позмагатися за них виявили бажання понад дві сотні атлетів з різних куточків України, а також гості з Молдови і Польщі.

І хоч рекордів у бігу на 150, 300, 600, 1000 і 2000 метрів з перешкодами цього разу ні жінкам, ні чоловікам не вдалося встановити навіть попри участь у змаганнях учасників чемпіонатів світу, Європи та Олімпійських ігор, суперечка від того аж ніяк не стала менш цікавою. Окрасою фінального забігу чоловіків на найкоротшій дистанції, скажімо, стало протистояння тернопільських спринтерів Олега Данилюка і Віктора Сенчука. Досвідченіший з двох підопічних заслуженого тренера України Михайла Васірука, зупинивши хронометр на позначці 16,53 секунди, звісно ж, не зміг утриматися від властивих переможцеві емоцій. Однак невдовзі з’ясувалося, що пильне око телевізійних камер зафіксувало порушення Олегом правил — наступ на лінію, яка розділяє бігові доріжки. Тож атлета дискваліфікували, а перше місце присудили Вікторові Сенчуку, який фінішував другим — 16,80 секунди. Двоє інших конкурентів, до речі, значно відстали.

Зате Олег Данилюк, уже як тренер, цілком може бути задоволений виступом своїх підопічних з Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту. В суперечці з дорослими Андрій Мархевка і Вадим Трач хоча і не потрапили до фінального квартету на дистанції 300 метрів, результати показали дуже навіть пристойні як для 15—16-річних атлетів. Так само, як у бігу на 1000 метрів, Олександр Мельник, яким у Зборівській ДЮСШ опікується Володимир Небельський.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини