Вільне життя

Усе колись буває вперше

За підсумками грудня найкращою спортсменкою місяця в Україні визнано біатлоністку Анастасію Меркушину. Наставники і батьки студентки Тернопільського національного економічного університету Ірина та Олег Меркушини водночас отримали звання найкращих тренерів. 

Високого визнання Національного олімпійського комітету України 21-річна тернопільська динамівка домоглася завдяки чудовому виступу на другому етапі Кубка світу в словенській Поклюці. Блискуче провівши завершальний четвертий етап естафети, разом зі старшими подругами по збірній Іриною Варвинець, Юлією Джимою та Оленою Підгрушною вперше в сезоні піднялися на п’єдестал пошани, завоювавши бронзові медалі.

Не можна не зазначити, що відзначення саме Анастасії Меркушиної, яка, мабуть, і подумати досі не могла про лаври кращої спортсменки країни, все ж сталося зовсім не випадково. Адже в ці ж вихідні взагалі брала участь у Кубку IBU в італійському Ріднау, де спочатку 8 грудня разом з Артемом Тищенком виграла одиночну змішану естафету, а 10 грудня перемогла в спринті. Та, незважаючи на це, талановитій стріляючій лижниці з Підгороднього вистачило характеру, аби на заклик наставників менш ніж за добу переїхати з Італії до Словенії та не підвести національну жіночу збірну в найвідповідальніший момент.

Фото із сайту Федерації біатлону України 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини