Вільне життя

Усі молодці, а у фіналі — найкращі

Після чотириденних стартів учора, 8 грудня, завершився зональний етап спортивного фестивалю «Ігри патріотів». Участь у ньому взяли дві з половиною сотні учнів третіх класів із трьох десятків загальноосвітніх навчальних закладів Тернополя. 

Усі команди чудово впоралися зі спортивними та інтелектуальними завданнями. Тому кожен юний фізкультурник заслужено отримав у нагороду щоденник від Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України і сертифікати від двох інших організаторів — управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та міського центру фізичного здоров’я населення.

Утім, як і під час будь-яких змагань, не обійшлося без переможців і переможених. Під час фінальних стартів «Ігор патріотів», які відбудуться наступної середи, 14 грудня, в спортивному залі Тернопільської СЗШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, центральну частину міста представлятимуть господарі, чий колектив має назву «Патріоти», і «Козачата» зі Школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука. На Східному масиві перемогли «Кожум’яки» зі спеціалізованої початкової школи з поглибленим вивченням основ економіки та «Олімпієць» зі спеціалізованої початкової школи з поглибленим вивченням іноземних мов, на Сонячному — «Козачата» із ЗОШ №20 та «Світлячки» із ЗОШ №21, на Дружбі — «Орлята» із ЗОШ №24 і «Галицькі леви» із ЗОШ №7.

Кожній з цих команд, без сумніву, необхідна підтримка батьків, рідних та друзів! Тож підтримайте учасників фіналу, який розпочнеться о 14-й годині.

Фото Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини