Вільне життя

Є перемога на етапі Кубка світу!

У фінському місті Воукатт понад тиждень триває і найближчої суботи, 17 грудня, завершиться перший етап Кубка світу з лижних гонок і біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Але вже нині можна з повним правом сказати, що одним з головних героїв найпрестижніших змагань дорослих, які брали участь у перегонах на лижних бобах, став сімнадцятирічний учень Тернопільської школи-колегіуму імені Йосифа Сліпого Тарас Радь. 

Не можна також не зазначити, що вихованець тернопільських «Інваспорту» та ДЮСШ «Інваспорт», який є одним з наймолодших у збірній України, дебютував на етапах Кубка світу ще в минулому сезоні. Тоді найкращим його досягненням стало четверте місце в одній з лижних дисциплін. А з початком нового до підопічного заслуженого працівника фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України Віктора Федорчака відразу прийшла і перша, доволі неочікувана для багатьох спеціалістів, перемога. Причому в одній з найважчих біатлонних дисциплін — індивідуальній гонці з чотирма вогневими рубежами. Наш земляк і на дистанції був одним з найшвидших, і всі двадцять його пострілів виявилися влучними.

Помітний прогрес Тараса і в чистих лижних перегонах. У спринтерській гонці цього разу фінішував шостим. А ось щодо участі атлета в сьогоднішніх індивідуальних лижних перегонах наставники збірної плани змінили. Вирішили поберегти його сили. Адже вже 10 січня 2017 року у Всеукраїнському Західному навчально-реабілітаційному центрі, який розташований в Яворові Турківського району на Львівщині, розпочнуться старти другого етапу Кубка світу.

На фото: після церемонії нагородження лауреати індивідуальної біатлонної гонки традиційно сфотографувалися на фоні першої сходинки п’єдесталу. В центрі — Тарас РАДЬ.

Фото з архіву Тернопільського «Інваспорту»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини