Вільне життя

Акція «Випускник» у школах сіл Бучаччини

Вибір професії – це важливий крок у доросле життя. Робота і все, що з нею пов’язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе у світі професії – означає здобути можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свій талант. Саме тому на допомогу молоді у виборі професії приходить служба зайнятості.

30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію «Випускник» для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.

«Сучасний ринок праці потребує кваліфікованих спеціалістів з професійною освітою, – сказала виконувач обов’язків директора РЦЗ Любов Мерв’як. – Щоб правильно обрати фах, молода особа має критично проаналізувати свої здібності та особисті якості, знаходити необхідні відомості про майбутню спеціальність, порівнювати отриману інформацію зі своїми можливостями. Тільки за таких умов набута професійна освіта у майбутньому надасть молодому фахівцеві бажаний результат».

Школярів також поінформували про послуги служби зайнятості, актуальні професії на ринку праці. У ході заходу було розглянуто основні помилки, що існують при виборі професійної діяльності. Потім учні перейшли до практичного занять, де визначили вміння, навички та шукали їм застосування в професіях.

Кожен із учасників акції отримав буклети, листівки з описами робітничих професій, з інформацією про те, як правильно обрати майбутню роботу.

Прес-служба обласного центру зайнятості

Фото прес-служби

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини