Вільне життя

І перед старшими конкурентами не спасував

Наймолодші вихованці відділення вільної боротьби Тернопільської ДЮСШ №1 і спортивного клубу імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S» здобули перший міжнародний досвід. У столиці Словаччини Братиславі виступили на юнацькому міжнародному турнірі, в якому, окрім господарів, взяли участь також юні борці з Польщі, Чехії, Угорщини, Австрії та України. 

І перший млинець аж ніяк не став глевким. У суперечці юнаків 2006 року народження Єгорові Тихому не було рівних серед атлетів, чия вага не перевищує 36 кілограмів. А про завойоване третє місце Тарасом Драбюком в аналогічній ваговій категорії, але в турнірі атлетів 2007 року народження, варто сказати навіть більше. Вся справа в тому, що хлопцеві вагою в 27 кілограмів суперників серед ровесників не знайшлося. Пропозицію керівників тернопільської делегації допустити його до змагань на два роки старшої вікової групи, де якраз теж знайшлися «мухачі», організатори не підтримали, побоюючись можливих травм. Тож і довелося боротися з важчими майже на десять кілограмів однолітками, для перемоги над одним з яких Тарасові просто не вистачило ваги.

Уже під завісу турніру тернопільські тренери під власну відповідальність попросили організаторів провести товариські сутички з чемпіоном і срібним призером вагової категорії до 27 кілограмів. І в обох, проведених до того ж без перерви, поєдинках Тарас упевнено здолав старших на два роки суперників із Чехії, добившись технічних перемог з рахунком 10:0.

Тож цілком справедливо може вважати себе абсолютним переможцем серед найлегших борців. І в нагороду за це отримав у подарунок від представника тернопільської команди Володимира Безфамільного наручний годинник.

Тренує юних тернопільських борців Валерій Красовський. Щира подяка і Володимирові Гонтару. За те, що надав транспорт і повіз юних борців на ці престижні міжнародні змагання. Їх, до речі, запросили і на лютневий міжнародний турнір до Чехії. Коли знайдуться кошти, зможуть виступити і там.

На фото: юні тернопільські борці під час турніру в Братиславі.

Фото з архіву Ігоря СЦІБАЙЛА

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини