Вільне життя

Коли велосипед не для прогулянок

Для наймолодших дівчат, які під керівництвом тренерів Ольги Васильків і Світлани Салій займаються в групах початкової підготовки першого року навчання відділення велосипедного спорту Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту, провели особисту першість із загально-фізичної підготовки. Перед початком стартів директор навчального закладу Олександр Куриляк побажав юним 9—12-річним спортсменкам, щоби з допомогою регулярних тренувань домоглися в улюбленому виді не менших успіхів, аніж їхні відомі наставниці. 

До програми змагань увійшли прес висячи на гімнастичній стінці під кутом 45 градусів, стрибок у довжину з місця, вправи на гнучкість, згинання і розгинання рук в упорі лежачи, стрибки на скакалці і контрольні заняття на велотренажері. А лауреатів визначили за найбільшою кількістю набраних у комплексному заліку балів.

У старшій віковій групі (2004—2005 роки народження) найкраще з усіма випробування впоралися Галина Бойко, Олена Томчук та Ірина Загірська. А серед дівчат 2006—2007 років народження уперше в житті відчули смак перемоги Ангеліна Боднар, Юлія Панкевич і Вікторія Скиба. Лауреатів нагородили грамотами, медалями і солодкими призами.

Фото Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини