Вільне життя

Щасливе місто Коломия

А й справді. І ще одні всеукраїнські старти в райцентрі на Івано-Франківщині — юніорський та юнацький чемпіонати України з пауерліфтингу, які відбулися на минулому тижні, — принесли вихованцям Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту щедрий урожай нагород. 

У суперечці молодших срібними призерами в своїх вагових категоріях (53 і 93 кг) стали  Назар Шаповал і Максим Мудрак. А Дмитрові Полянику не було рівних серед атлетів, чия вага не перевищує 66 кілограмів. Турнір юніорів натомість приніс «бронзу» Назарові Руцькому. І допоміг підопічному Ігоря Лисого Олександрові Бігусу вперше виконати норматив майстра спорту в престижній ваговій категорії до 120 кілограмів.

Постаралася не відстати від товаришів й Анастасія Наконечна. Задоволена не тільки третім місцем у суперечці юніорок, чия вага не перевищує 52 кілограми. Завдяки підкореному результату зуміла ще й уперше відібратися на юніорський чемпіонат Європи, який у травні відбудеться в Іспанії.

Керівництво навчального спортивного закладу щиро вітає з успішним виступом учнів та їхніх наставників Артура Олійника, Тараса Карапулька та вже згаданого Ігоря Лисого.

На фото: новоспечений майстер спорту Олександр БІГУС під час виконання вправи.

Фото з архіву Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини