Вільне життя

Спортивна зима за тенісним столом

Залозецький селищний комунальний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на Зборівщині організував для учнівської молоді рідного населеного пункту та навколишніх сіл відкритий Новорічний турнір з настільного тенісу. Змагання, як розповів директор центру Богдан Омельчук, стали складовою частиною всеукраїнських масових стартів «Спортивна зима». 

За нагороди, встановлені Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», в спортивному залі місцевої спеціалізованої ЗОШ з поглибленим вивченням іноземних мов сперечалися юні майстри малої ракетки двох вікових груп. У молодшій, де змагалися учні сьомих-дев’ятих класів, не було рівних господарям Анастасії Дуді і Мар’янові Беркиті. Тільки переможцям поступилися їхні товариші по навчанню Анастасія Бегун і Ростислав Назаревич. А відзнак за третє місце удостоїлися Вікторія Дробняк з Гаїв Розтоцьких та Олексій Оболонін.

Натомість перипетії турніру учнів 10—11 класів засвідчили, що і в сусідніх селах настільний теніс надзвичайно популярний. Хоча господарі Юлія Паляниця з Андрієм Романишиним першістю не поступилися, а Мар’яна Сивак виборола друге місце, інші призові місця дісталися гостям — Лілії Безкоровайній з Мильного та Вікторові Селезньову і Назарові Сухецькому з Гаїв Розтоцьких.

Переможці і призери нагороджені медалями, грамотами і пам’ятними призами.

На фото: лауреати відкрито Новорічного турніру з настільного тенісу в Залізцях Зборівського району.

Фото з архіву Богдана ОМЕЛЬЧУКА

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини