Вільне життя

Тепло дитячих сердець

Усе починається з дитинства, і справжня дружба теж. Хоча від Лисичанська до Тернополя немала відстань, але для співпраці та єдності ніякий кілометраж не страшний. Ще в 2015 році між Лисичанською спеціалізованою школою №8 і Тернопільською ЗОШ №19 була укладена угода про співпрацю. Ганна Василівна Ярема, директор ЗОШ №19, запросила лисичан на відпочинок у табір, який розташований у Карпатах. Це таборування залишило гарні враження в дітвори, усі потоваришували, деякі продовжують спілкуватися. Нині ці діти стали студентами університетів Івано-Франківська, Львова, Києва, Сум, Харкова. Їхню естафету підхопили молодші школярі — п’ятикласники. Вони зібрали подарунки до Різдва й відіслали своїм ровесникам з Тернополя, також кожному приготували янголів і написали листи. До речі, виявляється, дітям подобається листуватися. Завжди з нетерпінням чекають на листи від однолітків. У них вони діляться своїми успіхами в навчанні, розповідають про школу, родину, запрошують у гості. Діти і є той місточок, який найміцніше єднає наші душі й серця.

У жовтні 2016-го, після зустрічі, яку організовував департамент освіти міськради Тернополя, до проекту «Схід і Захід разом!» приєдналися учні та вчителі Лисичанського навчально-виховного комплексу (НВК) «Гарант» і привітали учнівську і вчительську спільноти ЗОШ І—ІІІ ступенів №27 міста Тернополя. Учні кожного класу НВК власноруч виготовили гірлянду побажань для тернопільських школярів. Готували до відправки дитячі гірлянди вчителі, бо діти в цей час ще були на канікулах. Вже 19 грудня, в день Святого Миколая, класні кімнати тернопільської школи прикрасили янголятами, ялиночками, різдвяними прапорцями та побажаннями до Різдва Христового зі сходу країни.

image-0-02-

Маємо надію, що всі наші мрії та побажання здійсняться в Новому 2017 році. А ще віримо, що Україна переможе й після війни учні з Тернополя завітають до нас у гості, а ми з радістю прийматимемо їх на Луганщині. До нових зустрічей!

Віра УСЦОВА.

м. Лисичанськ Луганської області.

На фото: діти Тернопільської загальноосвітньої школи №19 радіють подарункам від ровесників Лисичанської школи №8; учителі навчально-виховного комплексу «Гарант» складають подарунки для маленьких тернополян.

Фото з архіву автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини