Вільне життя

Вивільнюваним працівникам – про послуги служби зайнятості

В умовах жорсткої ринкової конкуренції та під впливом різноманітних економічних процесів значна кількість підприємств й організацій України досить часто перепрофільовує свою діяльність.

Вивільнення – це припинення трудових відносин з працівником за ініціативою власника або уповноваженого ним органу в разі змін в організації виробництва і праці, в тому числі й у зв’язку з ліквідацією, реорганізацією, банкрутством або перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скороченням чисельності чи штату працівників.

Не оминула ця проблема і трудовий колектив управління Держпродспоживслужби в Збаразькому районі, де заплановане вивільнення 4 працівників. Не очікуючи масового фактичного вивільнення, начальник управління Ярослав Кучма запросив фахівців районного центру зайнятості з метою надання комплексу адаптаційних послуг для вивільнюваних працівників установи.

Під час семінару були висвітлені питання законодавства про працю, зайнятість, соціальне страхування на випадок безробіття. Присутні дізналися про гарантії працівникам у разі ліквідації або реорганізації підприємства, установи, організації.

Провідний юрисконсульт РЦЗ Наталія Чорна та начальник відділу взаємодії з роботодавцями райцентру зайнятості Ольга Ясінська ознайомили учасників заходу з умовами реєстрації в службі зайнятості, порядком призначення та умовами виплати допомоги по безробіттю. Мова йшла і про проходження безробітними професійного навчання за актуальними на ринку праці професіями, про можливість відкриття підприємницької діяльності тощо.

Прес-служба обласного центру зайнятості

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини